Загрузка ...
Забронювати Події
Закрити

День Cвятого Валентина

❤️Закласти фундамент новим почуттям чи закріпити існуючі Вам допоможе вишукане меню ресторану, найкращі вина світу та, звичайно, улюблені хіти про кохання усіх часів та народів :)

❤️Цей вечір Ви точно запам’ятаєте надовго позаяк компанію нам складе виконавець, який своїм співом підкорив славнозвісну Тіну Кароль та об’їздив пів світу з проектом Joe Cocker Tribute. Зустрічайте, амбасадор пісень про кохання у місті Львові Аніс Еттаєб у супроводі гурту Cover Jam Також, очікуємо презентацію нових авторських робіт!

❤️Love is in the air – саме цими словами легендарного Paul Young ми зустрічатимемо День Святого Валентина 2020. Переконані, що кохання цього вечора буде присутнє у кожному звуці та у кожному подиху!

✅Кількість місць обмежена!

✅Діє спеціальна пропозиція на early bird tickets

Резервації за номером 0670082222

ЗАЛ REST

❤️Уже другий рік поспіль, у день усіх закоханих, на першому поверсі нашого комплексу ми організовуємо вечірку з латиноамериканською пристрастю "Латина на Валентина" 

❤️Вечірка ідеально підійде для тих хто любить активно проводити час, приймати участь в атракціях від ведучого і, звичайно, танцювати під шалені ритми латинської америки 

❤️Окрім всього вище згаданого, гості вечірки мають можливість отримати грандіозні подарунки від наших партнерів студії краси Prime та мережі магазинів чоловічого одягу Impero Group

❤️Ведуча вечора Madeleen Ranevsky у супроводі Madrin Show. Актуальні хіти виконуватиме Вікторія Снігурова 

Резервації за номером 0670082222