Loading ...
Reserve Events
Close

Казковий Новий Рік

2020 - рік металевого білого щура. Найдобріші та найвеселіші гризуни у нас зустрічаються, зазвичай, лише у ролі казкових героїв!) Тому, ми вирішили, що цей Новий Рік зустрінемо під гаслом “Паркленд – дорослі, як діти” :)

Щоб усі були максимально задоволені, пропонуємо два формати святкування на вибір:

ARTLAND - багато простору та світла, майже безкінечні святкові столи та вишукана атмосфера. За настрій відповідатиме звичайний тернопільський хлопець, але з надзвичайною енергетикою - Остап Гладкий. Новорічну музичну програму забезпечить один з найкращих гуртів міста - Remake CoverBand. І як тут втриматися від такого спокусливого поєднання? ;)

RESTLAND - зустріне усіма кольорами веселки, просторими терасами та атмосферою справжньої шаленої новорічної вечірки! А все про вечірки у місті Львові знає наш PartyClaus Бєлявський Євгеній. Музичні замальовки лунатимуть з-під пластинок нашого резидента – діджея Dancer. Прикрасить новорічну ніч виконавиця сучасних хітів - неперевершена Тетяна Ничай.

Ми дуже переживали, щоб у таке свято ви не залишились голодними, тому тепер нам треба переконати нашого шеф-кухара Руслана Сорочинського, що майже два кілограма їжі на особу буде цілком достатньо ;)

Вартість запрошення:

------------------------------

З 01.11 по 30.11

Зал ART – 2800 грн

Зал REST – 2500 грн

-------------------------------

З 01.12 по 30.12

Зал ART – 3000 грн

Зал REST – 2700 грн

--------------------------------

Місце на терасі - 2000 грн

------------------------------------------------

Деталі за телефоном: 0674476166