Загрузка ...
Забронювати Події
Закрити
м.Львів, вул.Вітовського, 43 А
Корпоративи та бенкети

У нас ви можете організувати будь-яке свято. Максимально ми приймаємо 200 людей в одній залі. І до 400 у всьому закладі. Для бенкетів ми розробили спеціальне меню, перевірене на досвіді наших кухарів.Щоб ознайомитися із ним, зв’яжіться із нашим менеджером, або завітайте в гості. А сомельє підбере вино та інші напої для ваших гостей. Від вина з Франції чи Греції до віскі чи ромів. Також ми можемо запропонувати алкоголь як для тих, хто любить класику, так і для тих хто готовий до експериментів.

Ми готові здивувати вас не тільки гастрономічним наповненням меню , а й технікою презинтації страв, вишуканими кенді-тістечками та льодяними столами з морепродуктами у виконанні шеф-кухара Руслана Сорочинського. Сомельє ресторану під час вашого заходу із задоволенням проведе дегустацію вин чи інших алкогольних напоїв.

Якщо ви хочете запросити гурт, ведучого чи діджея, у нас є вся необхідна техніка. Ми будемо раді вітати вас у стінах ресторанного комплексу та прикладем багато зусиль щоб ваше свято було незабутнім. Запрошуємо долучитись до компаній свято яких ми організували на належному рівні: Soft Serve, Bionorica, Банк Львів, Окко та інші.

Щоб замовити бенкет, зв’яжіться із нами:

0976034998 Менеджер Володимир

Подивитись меню