Загрузка ...
Забронювати Події
Закрити

Бенкети

Кожне свято має бути незабутнім, адже миті радості з близькими роблять наше життя по-справжньому щасливим. Саме з думкою про це команда Park. Art of Rest організовує святкування ваших пам’ятних дат та проводить казкові банкети у Львові.

Обираючи ресторан для банкету, важливим фактором є високий рівень сервісу, тому  команда Park. Art of Rest докладає усіх зусиль, щоб святковий настрій супроводжував вас вже з моменту планування події.

Професійно складене банкетне меню доповнить подію непересічними смаковими поєднаннями, а довершені страви стануть окрасою святкового столу. Винна карта налічує понад 150 позицій та відзначена світовою нагородою від авторитетного журналу Wine Spectator. Сомельє ресторану з радістю допоможе підібрати вино, яке підкреслить настрій вашого свята і  доповнить смак страв. 

Ціна банкету формується індивідуально залежно від ваших потреб та побажань, кількості гостей тощо. Звертайтеся до менеджерів з гостинності, аби дізнатися більше про всі можливості Park. Art of Rest. Заплануйте свій казковий банкет у Львові та бронюйте дату на сайті або за телефоном.

Замовити

Банкетні зали

Оренда ресторану для банкету — це завжди складний вибір між камерною затишною атмосферою та просторим залом.

У Park. Art of Rest не доводиться обирати, адже в одному місці поєднані різні типи приміщень для проведення подій та святкувань: 

• ресторанна зала Restaurant;

• великий та світлий Event Hall;

• камерні VIP-кімнати;

• тераси, огорнуті затишком природи парку.

Зал Event Hall

Велике, надзвичайно світле приміщення, що трансформується у тематичний банкетний зал. З радістю розмістимо банкети у форматах посадки:

  • до 150 гостей | 15 круглих столів | місце для танців
  • до  230 гостей | 23 круглих столи | місце для танців на 1 поверсі

Цю залу легко оформити у стилі вашого свята, а технічне забезпечення Park. Art of Rest дозволить доповнити подію музичним та візуальним супроводом. 

 

Деталі за тел.: +380 97 621 0342 - Василь

Зал Restaurant

Затишний і вишуканий банкетний зал на першому поверсі в оточенні парку та з виходом на тераси. У цьому приміщенні можна організувати банкет до 100 гостей з місцем для танців.

 

Деталі за тел.: +380 67 447 6166 - Олена

Зали VIP Room

Дві камерні кімнати, з яких відкривається неперевершений вид на парк, дозволяють організувати невеликі приватні банкети з розміщенням до 22 гостей.

 

Деталі за тел.: +380 67 447 6166 - Олена

Оренда ресторану для банкету

Park. Art of Rest дозволяє організувати та провести банкет у Львові неподалік центральної частини міста у затишній атмосфері парку.

Різноманіття залів дозволяє комфортно розмістити ваших гостей, а команда менеджерів з гостинності завжди підуть вам назустріч, аби створити атмосферу, що назавжди залишиться у пам’яті. Park. Art of Rest — ресторан для банкету, в якому втілюються мрії про ваше свято.

Відгуки

review
Оксана Бурда

Святкували хрестини донечки в Park. Art of Rest. Смачна та вишукана кухня, приємний персонал, достойний рівень обслуговування. Дякую персоналу за їхню роботу та рекомендую всім до відвідування!

review
Ярина

Дуже вдячна ресторану Park Art of Rest, за чудову організацію нашого свята.Уважність персоналу до кожного гостя, та професіоналізм шеф-кухаря у створенні моєї ідеї  тортика-це найкращий рівень!Безмежно вдячна вам!

review
Макієвич Ірина

Наше свято у Парку вдалося! Рекомендую! Кухня, сервіс, інтер’єр - все на належному рівні!

review
Півторак Галина

Дякую за гарний настрій та особливий підхід до кожного івенту! Здобула класний досвід у співпраці з рестораном Park Art of Rest, вражена орієнтацією на забаганки клієнта, та смачною кухнею!

Обрати

Додати
Забронювати зал