Загрузка ...
Забронювати Події
Закрити

Конференції

Розвиток компанії залежить від двох основних параметрів: командної злагодженої роботи та нових розробок. Для підведення підсумків року, представлення нових товарів, пошуку партнерів у вашій галузі Park. Art of Rest створив чи не найбільший ресторанний конференц-зал у Львові, а команда ресторану завжди надасть відмінний конференц-сервіс.

Замовити

Оренда конференц-залів

Перший крок до проведення вашого заходу – оренда конференц-залу у Львові. Він повинен відповідати багатьом технічним параметрам, аби ваш івент пройшов гладко. Ресторанний комплекс надає всі необхідні технічні засоби: екрани для презентацій, мікрофони, динаміки тощо. Крім того, Park. Art of Rest пропонує декілька локацій для вашої події: велику залу на другому поверсі для масштабного івенту та конференц-кімнату на першому поверсі для камерних подій.

Проведення конференцій в ресторані – рішення, яке органічно поєднує роботу та відпочинок. Наш ресторан пропонує спеціальне фуршетне меню, яке доповнить робочі досягнення новими смаковими поєднаннями. Сомельє ж допоможе зорієнтуватися у широкій карті добірних вин, яка вже четвертий рік отримує міжнародну нагороду Wine Spectator.

Ціна оренди конференц-залу у Львові залежить від обраного вами формату та кількості учасників, тож телефонуйте за детальною інформацією та обирайте свою дату.

Зала Event Hall - 300 осіб

Зал для конференцій на другому поверсі пропонує розміщення до 300 гостей. А відсвяткувати результати проведеної роботи можна на першому поверсі, затишна атмосфера якого сприятиме розбудові контактів за вечерею.

Залу також можна прикрасити корпоративними атрибутами вашої компанії, аби створити особливу робочу атмосферу. У Event Hall ми надаємо всі можливості для проведення унікальної конференції.  

Деталі за тел.: +380 (97) 603 49 98 - Володимир

Зала Event Hall - 230 осіб

Деталі за тел.: +380 (97) 603 49 98 - Володимир

Зала Event Hall - 120 осіб

Деталі за тел.: +380 (97) 603 49 98 - Володимир

Зала Event Hall - 50 осіб

Деталі за тел.: +380 (97) 603 49 98 - Володимир

Conference Room

Якщо ви шукаєте невеликий конференц-зал у Львові, Park. Art of Rest створив конференц-кімнату, яка оптимально поєднала робочу атмосферу та приватність. Тут з комфортом розмістяться до 30 ваших гостей, а транслювати презентацію можна на великому плазмовому екрані.

Деталі за тел.: +380 (67) 450 10 94 - Олена

Проведення конференцій в ресторані

Park. Art of Rest – вишуканий ресторан для конференцій у близькому центрі, який вже не перший рік надає високий конференц-сервіс у Львові. Вигідне розміщення закладу дозволяє організувати швидкий трансфер гостей. Крім того, ви можете почати свій захід о будь-якій зручній для вас годині, хоч і о 6 ранку – наша професійна команда завжди вас чекає!

Залишайте заявку на нашому сайті та бронюйте дату вашого івенту у Park. Art of Rest.  

Відгуки

review
Анна Ткачик

Неймовірно вдячні команді Park art of rest за допомогу у проведенні конференції для нашої компанії Academy of Advanced Aesthetic! Зал просторий, світлий та дуже атмосферний.  Саме за рахунок поєднання професіоналізму та високій кваліфікації персоналу і стильному дизайн інтер'єру локації вдалось втілити у життя усі задумані плани та забезпечити незабутні спогади!

review
Максим Ольга

Три роки підряд організовували фуршет в рамках конференції та були надзвичайно задоволені організацією роботи, лояльністю та умовами закладу Park Art of Rest. Все пройшло на вищому рівні, персонал закладу професійний, ввічливий та компетентний, кухня смачна. Менеджери надзвичайно швидко реагувала на всі наші прохання, зміни та зауваження і знаходила рішення у екстрених ситуаціях, які виникали під час події.

review
Сергій

Дуже вдячні команді Park art of rest за допомогу у проведенні конференції для нашої групи компаній «Західнадрасервіс» Зал дуже світлий та має гарний дизайн, просторі балкони. Обслуговування на найвищому рівні, офіціанти уважні. Хороша кухня! Рекомендуємо!

review
Гоова Олена

Проводила конференцію з колегами у ресторані Парк. Світлий зал, екран, паркінг, смачна кухня все цьому сприяло . Наступна конференція знову у вас. Дякую

Обрати

Додати
Забронювати зал