Загрузка ...
Забронювати Події
Закрити

Зали

Restaurant

На першому поверсі ресторану ми кожного дня приймаємо наших гостей. Та ця зала також ідеально підійде і для вашого святкування: тут ви зможете провести весілля, корпоратив або день народження.

Зала розрахована на 100 гостей у форматі бенкету та на 250, якщо ви оберете формат фуршету. Цю залу зручно зонувати для найменших гостей і виділити для малечі окремий стіл та місце для ігор. Також на цьому поверсі є великий танцювальний майданчик і місце для встановлення фотозон та сцени для запрошених музикантів.

Виходи на тераси відкривають вигляди на парк, а одна з них веде на дитячий майданчик, тож дорослим буде зручно наглядати за малечею. Наша команда завжди радо йде на співпрацю з вашими декораторами та організаторами свята, тож ваше свято точно пройде ідеально.  

Деталі за тел.: +380 67 447 6166 - Олена

Event Hall

Другий поверх Park. Art of Rest розрахований спеціально для ваших великих подій. Простора світла зала легко трансформується під будь-яку вашу подію: її можна прикрасити весільними квітами, фірмовою айдентикою для конференцій та корпоративів або встановити фотозону для вашого дня народження.

Зала розрахована на проведення бенкетів на 150 гостей з розміщенням великого танцювального майданчика або ж на 230 гостей з перенесенням майданчика на перший поверх. Також тут можна провести захід у форматі фуршету на 350 гостей. Ми надаємо всі необхідні технічні засоби для проведення вашого заходу: від мікрофонів та динаміків до музичного супроводу.

У залі також розміщений великий плазмовий екран, на якому буде зручно транслювати візуальний супровід вашої події. Зручне розташування ресторану у близькому центрі дозволяє організувати швидкий трансфер гостей.

Святкуйте ваші найкращі дні разом з Park. Art of Rest.  

Деталі за тел.: +380 97 621 0342 - Василь

VIP / Conference Rooms

Для проведення мітингів, камерних конференцій і презентацій, дегустацій та приватних святкувань ми пропонуємо дві камерні зали на першому поверсі. Одна з них розрахована на 18 гостей та ідеально підійде для вашого приватного заходу. Тут можна проводити як робочі зустрічі у поєднанні з бенкетом після, так і приватні святкування вашої особливої події. У другій кімнаті особливо зручно проводити невеликі конференції та ділові зустрічі до 30 гостей, адже тут ми розмістили плазмовий екран для презентацій.

Також ми забезпечуємо всі необхідні технічні засоби, аби ваша зустріч пройшла гладко. Ця кімната також розрахована на проведення приватних святкувань: за бенкетним столом з комфортом розміститься до 22 гостей.

У наших VIP Кімнатах органічно поєдналася робоча та приватна атмосфера, яку вигідно доповнять страви світової кухні від нашого шеф-кухаря.

Деталі за тел.: +380 67 447 6166 - Олена

Тераси

Завдяки розташуванню у Парку культури недалеко від центру на наших терасах панує відчуття заміського відпочинку. Затишок парку, спокій природи та довершені гастрономічні поєднання точно зроблять ваш день особливим.

Влітку панорамні вікна терас повністю розсуваються і ви зможете провести час фактично посеред парку, а взимку працює сучасна система підігріву, яка дозволить насолодитися зимовими краєвидами у теплому затишку ресторану.

Наша команда також може організувати святкування вашої особливої події на терасах. Зі сторони парку зручно розміститься до 30 гостей за бенкетними столами та до 80 — за фуршетними. Зі сторони дитячого майданчику ми можемо розмістити до 30 ваших гостей за бенкетними столами та до 100 у форматі фуршету.

Ми знаємо, як важливо інколи відключитися від швидкого міського життя та провести час на природі. Для цього не потрібно їхати за місто — Park. Art of Rest зовсім поруч.

Деталі за тел.: +380 67 447 6166 - Олена