Загрузка ...
Забронювати Події
Закрити

Про нас

Про Нас

 

Park. Art of Rest розміщений у затишку зеленого парку недалеко від центру міста. Так у нас поєдналося активне міське життя зі спокоєм природи. Ми – work-life balance place.

У Park. Art of Rest кожен знайде щось для себе. На першому поверсі Restaurant працює ресторан, де ми подаємо страви світової кухні, авторські та класичні коктейлі з 7 Wonders Bar, а сомельє порадить найкраще вино з нашої широкої карти, що налічує понад 150 позицій.

Другий поверх Event Hall працює для будь-яких ваших подій. Наша команда адаптує його під святкування весілля, конференцію, корпоратив чи приватну вечірку.

Також ми маємо дві конференц-кімнати до 25 людей, де зручно можна провести презентацію, дегустацію, приватну вечерю чи перемовини.

У Park. Art of Rest ми подумали і про найменших відвідувачів: готуємо спеціальне дитяче меню та маємо великий безпечний майданчик для ігор.

Для тих, хто шукає затишку природи серед метушні міста, ми маємо дві тераси з виглядом на парк, на яких завжди комфортно: літом стіни повністю розсуваються, а взимку працює сучасна система підігріву.

Ми подбали про ваш комфорт, тому створили зручну парковку на 50 місць.

Park. Art of Rest працює для вас щодня з 12:00.

Історія будівлі

 

Кінотеатр «Дружба» відкрився у 1952 році. Збудований за типовим проектом Станіслава Соколова у стилі сталінського ампіру, кінотеатр став частиною комплексу Парку культури.

Свою назву отримав від скульптурної групи, розміщеної на фасаді (ми зберегли її і вона і досі стоїть на території). Початково скульптура мала зображати трьох селянок зі снопами, але фабрика не встигла виготовити замовлення. Тож на складах терміново знайшли фігури радянського, африканського та китайської комсомольців, які мали символізувати дружбу народів.

У 1980-х кінотеатр перестав працювати через аварійний стан будівлі, а у 1990-х взагалі стояв майже зруйнований через постійні затоплення.

У 2016 році розпочалася реконструкція, аби тут знову завирувало життя.

Досягнення Park Art of Rest
07
21
07
20
12
19
11
19
07
19
12
18
11
18
10
18
Award of Excellence 2021 from Wine Spectator
-07 / 2021

Вже четвертий рік поспіль ми отримуємо міжнародну нагороду від Wine Spectator – американського авторитетного видання, яке спеціалізується на вині. Ми раді, що кожного дня можемо вас потішити винами зі всього світу.

Award of Excellence 2020 from Wine Spectator
-07 / 2020

Міжнародною нагородою від американського винного журналу Wine Spectator відзначають ресторани, які створили визначні винні карти. Критики оцінюють асортимент вина, різноманіття та поєднання з концепцією та кухнею закладу.

Фіналіст національної премії «Сіль» 2019
-12 / 2019

Фінал премії «Сіль» – ознака якості закладу на всіх рівнях, починаючи від кухні і закінчуючи обслуговуванням. Національне незалежне журі відмітило нас як один з кращих ресторанів України, що підтверджує високі стандарти нашої роботи.

Український сомельє 2019
-11 / 2019

Сомельє Park. Art of Rest став переможцем конкурсу «Український сомельє 2019».

Award of Excellence 2019 from Wine Spectator
-07 / 2019

Цю нагороду прирівнюють до зірки мішлен для винних карт. Вона підтверджує, що винна карта Park. Art of Rest – професійно складена та відповідає атмосфері та стравам закладу. В ній кожен знайде щось для себе.

Award of Excellence 2018 from Wine Spectator
-12 / 2018

Критики Wine Spectator оцінюють винні карти ресторанів зі всього світу та нагороджують ті, які відрізняються вишуканістю, різносторонністю та якістю. Тільки так гості закладу зможуть розкрити смаки вина та страв на повну.

Europe Property Awards 2018
-11 / 2018

Park. Art of Rest здобув перемогу як кращий європейський проект у міжнародному конкурсі Europe Property Awards 2018 у номінації «Проект інтер’єру та архітектури закладів відпочинку».

Проект року Fundermax
-10 / 2018

Park. Art of Rest переміг у конкурсі «Проект року Fundermax» у номінації «Австрійський вибір», який щорічно організовує київська компанія «Будівельна зірка».

Простір
Церемонії

Ми створили спеціальний майданчик просто неба, аби ви могли провести весілля серед зелені парку. Ваші декоратори зможуть встановити інсталяцію для церемонії одруження, а гості з комфортом розмістяться навколо. Тут ваше весілля точно стане особливим!